EN RU

ТРЕБА ЖИТИ ГРАЮЧИ

Платон

ЧАРІВНА ПАЛИЧКА

Чарівна паличка — предмет виняткової сили, здатний перетворити думку в дійсність, наповнити життя легкістю й красою.
Практичний інструмент, символ, який нагадує про те, що створення Вашої реальності у Ваших руках.
Чарівна паличка може усе!.. Власне, те саме, що і Ви, тільки швидше, могутніше, точніше.

ВТІЛЕННЯ БАЖАНЬ

ФІЗИКИ ЗРОБИЛИ ВІДКРИТТЯ, ЩО СПОСТЕРІГАЧ ВПЛИВАЄ НА ЕНЕРГІЮ І МАТЕРІЮ. УСВІДОМЛЕНОЮ КОНЦЕНТРАЦІЄЮ УВАГИ І СИЛОЮ НАМІРУ, ВИ ЗДАТНІ ЗМІНЮВАТИ ДІЙСНІСТЬ І ЛЕГКО РЕАЛІЗУВАТИ СВОЇ БАЖАННЯ.
ЕНЕРГІЯ ВАШИХ ДУМОК ВПЛИВАЄ НА МАТЕРІАЛЬНИЙ СВІТ, А ПАЛИЧКА У ВАШИХ РУКАХ — ПОТУЖНИЙ ПРОВІДНИК ЦІЄЇ ЕНЕРГІЇ.

НАКОПИЧУВАЧ ЕНЕРГІЇ

ЧАРІВНА ПАЛИЧКА МАЄ ЗДАТНІСТЬ ЗБЕРІГАТИ ЕНЕРГІЮ. ВИКОРИСТОВУЮЧИ СИЛУ НАМІРІВ ВИ МОЖЕТЕ ЗАРЯДИТИ ЇЇ ТА, ПРИ НЕОБХІДНОСТІ, ЧЕРПАТИ ЦЮ ЄНЕРГІЮ, ЩОБ ПІДЗАРЯДИТИ СЕБЕ. ЧИМ БІЛЬШЕ ЛЮДЕЙ ЗАЛУЧЕНО ДО НАКОПИЧЕННЯ ЧАРІВНОЇ СИЛИ, ТИМ БІЛЬШИМ СТАЄ ПОЛЕ ПОЗИТИВНОЇ ЕНЕРГІЇ.

ЗАКОН ПРИТЯГАННЯ

НАВЧИВШИСЬ ФІЛЬТРУВАТИ ТОКСИЧНУ ІНФОРМАЦІЮ І НАЛАШТОВУВАТИ МОЗОК НА ПОЗИТИВНІ ХВИЛІ, ВИ ЛЕГКО ЗМОЖЕТЕ ПРИТЯГУВАТИ БАЖАНЕ У СВОЄ ЖИТТЯ. ПРИ ПОЯВІ БУДЬ-ЯКОЇ НЕГАТИВНОЇ ДУМКИ — РОЗЧИНІТЬ ЇЇ, ДОТОРКНУВШИСЬ ДО ПАЛИЧКИ, А ПОТІМ СТВОРІТЬ ПОЗИТИВНУ І ДОЗВОЛЬТЕ ЇЙ РЕАЛІЗУВАТИСЯ.

СИМВОЛ УСВІДОМЛЕННОСТІ

ЩОБ ЖИТИ У ГАРМОНІЇ ІЗ СОБОЮ ТА НАВКОЛИШНІМ СВІТОМ, ТРЕБА НАВЧИТИСЬ НАГАДУВАТИ СОБІ ПРО ВАЖЛИВЕ, ЩОДНЯ. ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЧАРІВНУ ПАЛИЧКУ, ВИ СКОРО НАВЧИТЕСЯ КОНТРОЛЮВАТИ СВОЇ ДУМКИ ТА СВІДОМО ОБИРАТИ ДІЇ.

МАГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

ЧАРІВНА ПАЛИЧКА ЗРОБЛЕНА ІЗ БУКА, ЯКИЙ МАЄ ЦІЛЮЩУ ЕНЕРГЕТИКУ І МАГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ: НАКОПИЧЕННЯ ЗНАНЬ, РОЗШИРЕННЯ КРУГОЗОРУ, ЛОЯЛЬНІСТЬ ДО ОТОЧЕННЯ, ЗДАТНІСТЬ КОНЦЕНТРУВАТИСЬ НА ГОЛОВНОМУ І ДОСЯГАТИ ЦІЛІ. ПОЗБАВЛЕННЯ ВІД ХАОСУ ТА ВСЬОГО НЕПОТРІБНОГО, РІВНОВАГА І СТАБІЛЬНІСТЬ.

КЕРІВНИЦТВО ДО ЖИТТЯ

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЧАРІВНОЇ ПАЛИЧЦІ МІСТИТЬ ПОНЯТТЯ, ЯКІ КОРИСНІ У ЖИТТІ КОЖНОГО. ВОНИ ЛЕГКІ ТА ГЛИБОКІ ВОДНОЧАС. ДОТРИМУЮЧИСЬ ЇХ, ВИ ПОЧНЕТЕ ПОМІЧАТИ, ЩО ЖИТТЯ СТАЄ ЛЕГШИМ, НАПОВНЮЄТЬСЯ СЕНСОМ, І З ВАМИ ВІДБУВАЄТЬСЯ БІЛЬШЕ ЧАРІВНОГО.

Знак, зображений на паличці – тибетський вузол вічності, вузол щастя, належить до одного із найдавніших магічних символів, який спроможний зберігати енергію та ідею. Він уособлює мінливий характер часу, взаємозв'язок усіх речей у природі, єдність мудрості та співчуття. Символ любові, який здатний дати підказку до розуміння законів всесвіту.

Your Life’s Adventure Begins Now

Стань змінами,
які ти хочеш
бачити у житті

M. Ганді

ЧАРІВНА ПАЛИЧКА
СЛОНОВА КІСТКА
Матеріали: бук, морилка, шовковистий лак, емаль, жидке золото

КУПИТИ  →

ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ ВИРІБ
Чарівна паличка створена з любов’ю, має оригінальний дизайн, розписана вручну та живе у красивій коробочці разом з інструкцією щодо притягання чарівного до Вашого життя. Кожна паличка унікальна та сповнена творчої енергії. У процесі її виробництва використовується 95% натуральних матеріалів та процесів, що мають мінімальний вплив на навколишнє середовище.

ЧАРІВНА ПАЛИЧКА
НАТУРАЛЬНЕ ДЕРЕВО
Матеріали: бук, морилка, шовковистий лак, жидке золото

КУПИТИ   →

ПРИДБАЙ НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК
СОБІ АБО ТИМ, КОГО ЛЮБИШ.

ПОЧНИ СТВОРЮВАТИ КРАЩУ ДІЙСНІСТЬ

Немає нічого кращого за те, щоб отримати інструмент для створення своєї Чарівної реальності. Талісман, який завжди з тобою, щоб нагадати яке прекрасне життя.


Щоб зробити паличку ще більш особистою, можливо нанести на її основу ініціали або символ.

let the Magic come into your life

change your perspective

МИ НЕ ПОВИННІ ВІРИТИ
В ТЕ, ЩО НАШ СВІТ
ОБМЕЖУЄТЬСЯ
МАТЕРІАЛЬНОЮ
РЕАЛЬНІСТЮ,
А САМІ МИ НЕ В СИЛАХ
ВПЛИВАТИ НА СВОЮ ДОЛЮ.

Д-р Джо Діспенза

DO NoT TAKE ANYTHING in life TOO SERIOUSLY

БУДЕМО РАДІ
ВАС ПОЧУТИ

НАДІСЛАТИ ВІДГУК

“Якби я отримала такий подарунок у дитинстві,
то створила би свою чудову дійсність
набагато швидше”

ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАМИ